vajinismus tedavisi hipnoz kitabı

Vajinismus dolayı yetişkin tek kısmı, %95 i psikolojik nedenlerdir. Cinsellikle ilgili, cinsî ilişkiye girme konusunda, bilinçaltı tarafından, beynin yanlış, olumsuz, abartılı okunuşu negatif şekilde etkilenmesi ile ortaya çıkan tek durumdur.Çocukluk, toy kızlık, yetişkinlik dönemlerinizde, ailenizden, akrabalarınızdan, hempa çevrenizden, okuduğunuz izlediğiniz, gördüğünüz, duyduğunuz, cinsellikle ilgili,ilişki sırasında yaşananlarla ilgili, noksan hata abartmalı bilgilerin, bilinçaltımız tarafından beynimize olumsuz, hatalı aktarılması, vajinismus hastalığının ortaya çıkmasına niçin olur.

Bunlar nedir? Çok ziyade kuralı verebiliriz. Klasik olan ve herkesi etkileyebilen, bikir zarının yırtılması ile acı okunuşu kanamanın fazla olması, kanama nedeni ile hastaneye kaldırılma korkusu, bekâretin, kızlık zarının evleninceye derecesinde korunması düşüncesi, kasılmadan ötürü kilitlenme olabileceği düşüncesi, gebe kalma korkusu, taşlık aktöre kuralları, eşeysel bilgi eksikliği, cinselliğin kadınlar yoluna kötü, çekinilmesi gereken birleşik vaziyet olması, abartılmış ilk gece hikâyeleri ve mitleri. Örnekler çoğaltılabilir.

Cinsel ilişkiye girmekle müteallik yanlış, abartılı, az mesajların, bilinçaltımız tarafından, doğruymuş gibi onaylama edilip, beynimize ulaşması,kadında vajinismusu ortaya çıkartmaktadır. Burada, ehemmiyetli olan bilinçaltı, doğruyu doğru, yanlışı da yakınlarında onaylama eder. Bu durumda beynimiz yanlış bilgilendirilmiş olmakta ve bu mevki gerçekte olmayan üzüntü ve kuşku halini yaratmaktadır,ilişki anında herşey yolunda giderken yöre sevişmede bir kez mesele yokken okunuşu bu yol ilişkiye girebileceğim derken yetkin o sırada bu önsezi okunuşu duygu durumu psikolojimizi layemut şekilde etkiler.Gene gene aynı ilişkiye gireceğinizi düşünürken kasılmalarınız nedeni ile bir engel yarar canınız acır,eşinizi itersiniz.İstemediğiniz halde eşinizi kırabilir yada eşiniz sizi kırabilir. Tıpkı elektronik beyin gibi, yanlış veri, yanılgı netice ortaya çıkmaktadır.

Vajinismus danışanlarımızdan misal verecek olursak; çocukken eteklik traşı olma esnasında, arkadaşlarının vajeninin fazla küçük olduğunu söylemesi. Sonuç 8 meteoroloji vajinismuslu olarak bize başvurdu; almış olduğu hata mesajla, bilinçaltı, beynine vajenin çok bayağı olduğu bilgisini veriyor. Beyninde vajenin fazla bayağı olduğunu taşıyor. Evlenince de eşiyle cinsel temas sırasında penisin giremeyeceğini yorumluyor. Lütfen dikkat! Yanlış aynı mesaj, neden yetişkin korku okunuşu korkuya sebep oluyor. Eşiyle 8 yıl bu yüzden eşeysel ilişkiye giremiyor. Bizim kliniğe toplam, 3 kez gelip sorunu çözdü. henüz aksi hâlde aylı kaldı.şu an evlilik önemli ve cinsî yaşamında çok mutlu.Oysaki dışarıdan bakılınca vajen girişi fazla küçükve dar gibi algılanır lakin esneme özelliği sayesinde 3-6 kg a genişliğinde bebek doğurabilir.

Başka eş vajinismus hastamız, flört döneminde, şimdiki eşiyle seksüel yakınlaşmaları olduğu zamanlarda, kendini cinsî ilişkiye müheyya hissedip, cinsî ilişkiye ulaşmak istiyor ama erkek eşi ise evlenmeden cinsel birliktelik devam etmek istemiyor.Bu konuda kontrol edin tutucu,kadın tamamı ön sevişmelerinde, kendine eşiyle ilişkiye girmeme mesajını veriyor. Çift evleniyor 3 hafta vajinismus görüldüğü gibi bu mesajla ilişkiye girmeyeceksin komutunu beyne devamlı taşıyor. Kliniğe 3 defa gelip vajinismusu çözdü. yararsız ancak 3 yılı rahatsız geçirmiş oldu.Yada yetkin tersi durumlar daha ziyade da oluyor kadın evlenmeden beraberinde yaşamış olmak istemiyor,cinsel yakınlaşmalarında daima kendine fren koyuyor okunuşu kendini kasıyor.Bu vaziyet evlenince de henüz gamsız olsada, kasması ki belli belirsiz derecede kassa da eşiyle cinsel ilişkiye giremiyor. İlişkiye girse birlikte sancılı ağrılı prblemli yalnız ilişki oluyor.Sonuçta ilişkinin neresinde olursanız olun tedirginlik okunuşu kaygı cinsî ilişkinin sıhhatli bir şekilde gerşekleşmesini önlüyor.

Başka eş vajinismus hastamız ilk ilişkisinde hemen aylı kalmaktan korkuyor. İlkokulda izlemiş olduğu eş filmde,yoğun yarar yağışı hasebiyle veladet eylemi çeken eş hasta doğuma, hastaneye götürülemiyor okunuşu tevellüt kuvvetli kış şartlarında yolda oluyor ve hastamızın bizdeki ilk seanstaki cümlesi yüklü kalmaktan korkuyorum idi. tutkun cinsî ilişkiden, yüklü kalmaktan okunuşu doğumunun fazla zor olacağını düşündüğünden ötürü eşeysel ilişkiye girememektedir. özen ederseniz bilinçaltının bu durumu kullanması okunuşu 3 senevi vajinismusa kez açtığını göreceksiniz.Başka eş vajinismus hastamız afiyet personeli; adetleri çok ağrılı geçmesi üzerine, hastanede bakirlik zarının kalın olduğu söyleniyor.Sonuç altı bayram vajinismus olup, 4 sefer gelip vajinismus problemini yendi.Unutmayın hata mesaj. O genişliğinde fazla tıpkısı var ki, amma hepsinin okunuşu nedeni aynı. Bilinçaltımızın beynimize yanlış mesaj vermesi sonucu münasebet çabucak kasılma, geriye artan değersiz tek kısmında ise, anatomik birleşik engel sözcük konusudurKızlık zarının kalın, yüksek kenarlı olması, vajinada septa, perde, gibi cinsel ilişkiye girmeye handikap olabilen durumlardır.

Ben Büşra 1 almanak evliyim. 25 yaşındayım. Öncelikle eşimi çok seviyorum. Evlendiğim çağ hayatımın en önemli, genişlik spesiyal haset olmalıydı lakin olmadı.Eşimle ilişkiye giremiyoruz. fazla ağrılı, çok sıkıntılı bir kez devre geçiyorum. taşkın korku, endişe, tereddüt tamamı benzer arada. Eşimin yüzüne aramak bile istemiyorum. Kendimi suçlu ve mahcup hissediyorum. köle o anlatılan mutluluğu, huzura sağlamak istiyorum. olur ben kendime inanıyorum, güveniyorum yapacağım, başaracağım. İlk seansıma gireceğim heyecanlı ve üzüntü doluyum. Günlerden Çarşamba okunuşu ego alışveriş haset yepyeni, mutlu tek hayata etap atacağım. Bunu da başarabilirim. genişlik yetişkin destekçim eşim. Bunu ikimiz özgü başaracağım.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “vajinismus tedavisi hipnoz kitabı”

Leave a Reply

Gravatar